KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15781024
nr 1578 1024
Yvonne Sörensen Björud. "Havet". Signerad, daterad 2018, a tergo. Olja på duk, 52x61 cm, yttermått inklusive ram: 56x63 cm. Skänkt av konstnären
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 november 2023
kl 16:24:00
100 kr
100 kr
100 kr (Budbetjänt)
150 kr
500 kr
ledande budet*
13 nov
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren